Sprawy karne

Jesteś podejrzanym w postępowaniu karnym?

Kancelaria oferuje obronę w sprawach karnych i wykroczeniowych oraz reprezentowanie pokrzywdzonych w postępowaniu karnym.
 
Zgłoszenie się obrońcy do postępowania karnego na wczesnym jego etapie jest najlepszą możliwością z punktu widzenia podejrzanego. Dlatego też numer telefonu 531-926-926 do adwokata Łukasza Mikulskiego jest czynny całą dobę.
Kancelaria oferuje możliwość udzielenia tymczasowego upoważnienia do obrony przez osobę najbliższą dla oskarżonego pozbawionego wolności (żona, rodzice), które następnie podejrzany może zaakceptować.

Zakres usług Kancelarii obejmuje obronę na każdym etapie postępowania karnego (przygotowawczego, sądowego, przed Sądem Najwyższym oraz wykonawczego).

Nie wahaj się, dzwoń o każdej porze

Chcemy pomóc każdemu podejrzanemu lub oskarżonemu

Poufność - tajemnica adwokacka

Bardzo poważnie podchodzimy w Kancelarii do tajemnicy adwokackiej. Nasi Klienci mogą być pewni, że wszystkie przekazane informacje zostaną tajemnicą.

Kompleksowe wsparcie

Kancelaria adwokacka zapewnia kompleksową pomoc prawną również osobom zatrzymanym, oraz tymczasowo aresztowanym. Prowadzimy sprawy na etapie przygotowawczym, sądowym oraz wykonawczym.

Wiedza i doświadczenie

W sprawach karnych występujemy z dużym zaangażowaniem. Zebrane doświadczenie na salach sądowych pozwala ocenić sprawę i podjąć odpowiednie kroki prawne przedstawiając Klientowi przewidywany rezultat sprawy, zaraz po zapoznaniu się z aktami.

Jesteś podjerzanym w postępowaniu karnym?

Poznaj swoje prawa!
Szybkie przyłączenie się obrońcy do postępowania karnego zdecydowanie poprawia jakość prowadzonego postępowania dowodowego. Niejednokrotnie pozwala podejrzanemu na oczyszczenie się z zarzutów jeszcze na etapie postępowania prokuratorskiego.
Jesteśmy czynni całą dobę: